http://getgringo.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_heart.svg

Swoje pierwsze kroki w projektowaniu i budowie stron internetowych stawiałem w wieku 16 lat. Od tamtej pory nie zmiennie przez ponad 10 lat każdego dnia uczę się czegoś nowego.

To, co na pozór zdaje się być proste i minimalistyczne wymaga ciągłego śledzenia najnowszych trendów. Staram się aby przygotowane przeze mnie i moich współpracowników projekty nie przechodziły bez echa. Staramy się aby nasi klienci czuli że to na co wydali swoje pieniądze może im nie tylko pomóc przetrwać w dobie internetu lecz również przebić się i zdobyć nowych klientów

http://getgringo.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_pencil_ruler_pen .svg

Przez tych kilka lat nauczyliśmy się przede wszystkim.. rozmawiać. Słuchamy klientów bo to oni najlepiej znają swój rynek usług lub sprzedaży. Dzięki połączeniu nowoczesnego projektu z doświadczeniem klienta można stworzyć odpowiednią grafikę, stronę lub sklep online.

Każdego roku z naszych usług korzysta kilkadziesiąt osób. Każdego roku powracają do nas nasi stali klienci, wiedząc że dobrze wykonuje swoją pracę. Mam nadzieje że i Ty poszerzysz to zaufane grono.

Zapraszamy do współpracy.

9
lat doświadczenia
200
wdrożonych stron
50
wdrożonych sklepów
100
setki małych projektów poligrafii

Szybkie, precyzyjne i estetyczne wykonanie strony internetowej przez tego allegrowicza. Wszystkim zainteresowanym wykonaniem strony P O L E C A M ! ! !

Riviera100Użytkownik Allegro

Rewelacyjna współpraca! Takich sprzedawców już praktycznie nie ma! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, no i anielska cierpliwość 😉 Serdeczne dzięki! Skorzystałam już drugi raz, mam nadzieję, że będzie ponowna okazja! Jeszcze raz dziękuję!!!

myszkaimisUżytkownik Allegro

Strona rewelacyjna, świetny kontakt gorąco polecam. Osoba solidna , rzetelna i uczciwa. Bardzo profesjonalne podejście do transakcji.

wiosna03Użytkownik Allegro

SERDECZNIE POLECAM - jestem bardzo zadowolony z transakcji - strona śliczna - działa super tanio i dobrze BARDZO DZIĘKUJEMY

Pablo_monUżytkownik Allegro

Polecam serdecznie tego projektanta stron internetowych. Pełen profesjonalizm, szybkość w realizacji zlecenia, korzystna cena za niesamowitą wręcz jakość i wygląd strony firmowej. Wielki pozytyw.

ShopexpolUżytkownik Allegro

szybka wysylka, kontakt bardzo dobry, alegrowicz pierwsza klasa

Kristof3010Użytkownik Allegro