Reklama
w internecie

Reklama
na facebooku

Zbudujemy Twoją markę na facebooku, przygotujemy odpowiednie grafiki, zorganizujemy odpowiednią reklamę aby pozyskać polubienia Twojej strony lub wejścia na stronę internetową.

Reklama
dla powracających

Stworzymy reklamę w taki sposób aby wyświetlała się ponownie tylko osobom które odwiedziły Twoją stronę internetową, dzięki temu wzrasta konwersja użytkowników na potencjalnych klientów.

Reklama
w google Adwords

Stworzymy i zoptymalizujemy Twoją reklamę w google, doradzimy jakich fraz użyć i co zrobić aby klienci powracali na Twoją stronę. Koszty takiej reklamy ustalamy indywidualnie.

Statystyki
odwiedzin

Podepniemy pod Twoją stronę bogate statystki które pozwolą Ci określić skuteczność działań marketingowych. Zobaczysz skąd przychodzą użytkownicy na Twoją stronę, jak często wracają, czego szukają w google zanim trafią na Twoją stronę.

Reklama
w serwisie youtube

Przygotujemy dla Ciebie film który nastepnie zostanie umieszczony jako jedna z dwóch form reklamy w serwisie youtube.com Reklama wyświetlać będzie się przed filmami z danej branży lub jako propozycja kolejnego filmu.

Pozycjonowanie
stron internetowych

Wyślij do nas zapytanie na info@getgringo.pl, uwzględnij frazy po których chcesz być wyżej w wyszukiwarce google oraz adres swojej strony internetowej.